Wyjazdy zawsze blisko natury - morzegory.com.pl

Baita Kate
1 200,00 zł
Apartment Pemont
1 000,00 zł
Baita Paradisin
990,00 zł
Baita Costaccia
1 000,00 zł
Apartment Raffo
1 200,00 zł
Współpracujemy:
O nas

Morze Góry? to grupa ludzi, która stara się zbliżyć człowieka do natury, a przy tym pokazać jej piękno. A wszystko to na sportowo. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy pasjonatami natury i sportów, zarówno zimowych, jak i letnich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych, jak i międzynarodowych wyjazdów.

„Podziwiaj, odkrywaj i twórz niezapomniane chwile”

Nasze wyjazdy tworzymy opierając się na prostocie. Nie narzucamy oferty podyktowanej „badaniami rynku”. Każdy jest inny, każdy podróżuje w innym celu. Wyjeżdżając z nami, wyjeżdżasz na swój wyjazd, taki jaki chcesz, taki o jakim marzyłeś. Potrzebujesz odciąć się w przepięknym miejscu – dostajesz idealne miejsce z dala od turystycznego zgiełku. Wyjeżdzasz z rodziną – trafisz tam, gdzie znajdą się atrakcje zarówna dla Ciebie jak i Twoich dzieci. Chcesz na wyjeździe poznać rozmaitych ludzi, nie tracąc czasu na nudę – będziesz tam, gdzie życie nie zamiera!Dziękujemy Wam ogromnie za obdarzone zaufanie, Wy nam, a my Wam!

Ludzie od Morza, aż po Góry!

...jest pusty

Facebook Messenger
Facebook Messenger

Ilość produktów w przechowalni: 0

Zobacz

Oferujemy tani wyjazd na narty, w miejsca wymarzone dla każdego. Jeżeli nie wiesz gdzie na narty jechać, to dobrze trafiłeś. Tylko u nas tanie narty w alpach, oraz tani wyjazd studencki na narty. Zapraszamy na tanie narty za granicą. Dla szkół oferujemy wyjazd na ferie w alpy w atrakcyjnych cenach. Bardzo tani wyjazd na narty za granicę, w cenie z zakwaterowaniem dostępny jest od ręki. Jeżeli nie jesteś zdecydowany do końca gdzie na narty zagranicę, to zadzwoń do nas, nasi konsultanci odpowiedzą na każde pytania. Oferujemy last minute wyjazd w narty w niskich cenach, tylko dzisiaj promocja wyjazd w narty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.